KEÇE ANAHTARLIKLAR KİMLER İÇİNMİŞ:)))
  
  Paketlendi Leyla!cığıma teslim edildi :)

            Öncelikle keçe ustaları kusuruma bakmasın:) özenli çalışmaya dikkat ederim ama sevgili Leyla'nın etkinliği ve bizim bir araya toplanmamız kısa aralıkla oldu elden teslim edeyim diye  oldukça acele tarafından hazırlandılar.Bu tarz çalışmaların her safhasını tamamen el dikişiyle hazırlayan arkadaşlarımızın  emeği aman  hafife alınmasın makine de bile zamanınızı alan bu işler elde yapıldığında oldukça  emek istyor  hepsine burdan selam olsun ellerine göz nurlarına sağlık.
      Amaç çocukları mutlu etmek olunca  bir şeyler yapmadan durulmuyor:)  ve onlar için keçeden  Hello Kitty  ve balık döşemelik kumaş parçasından da  ayıcık anahtarlıklar hazırladım.
  İnş yavrularımız  beğenirler. maksat yüzlerde bir tebessüm yani en büyük ilacı oluşturmak.Rabbim hepsine şifalar  nasip etsin koşa oynaya çıkıp evlerine geçsinler.
 Blogcanlarla da bir araya gelecektik   birer minik hatıra olsun diye kalp nazarlıkları da anahtarlık olarak  hazırladım  (Nazarlıklara bayılıyorum nerede görsem içim gidiyor hele de elle yapılmış cam boncuklar  onları üreten ellere selam olsun)  Daha önce hazırladığım cam nazarlıklı terlikler BURADA
oğluşlarım için hazırladığım nazarlıklı lavanta yastıkları da:  BURADA BURADA
yeğenim için olan BURADA
Duvar süsü keçe nazarlık BURADA 

14 yorum:

Yorumlarınız ve vakit ayırdığınız için çok teşekkürler.

Blog hesabı olmayan arkadaşlar, ''Yorumlama Biçimi'' kısmından Adı/Url'yi seçip adını-soyadını yazsın. İsimsiz yorumlar yayınlanmayacaktır.

DENİZ KIZI KANAVİÇE YASTIK VE ÇERÇEVESİ

               Deseni büyütmek için ipi iki kat kullanıp , 4 adet  kareyi bir kere de çarpı yapınca desen hem büyük oldu hem d...