ETKİNLİK


SEVGİLİ ARKADAŞLARIM
SEVGİLİ ARKADAŞIMIZ http://seragun.blogcu.com/ÖNDERLİĞİNDE EYLÜL AYI
ETKİNLİĞİNİNhttp://eskileridegerlendir.blogcu.com/,EV SAHİPLİĞİNİ BEN YAPACAĞIMSİZLERDEN DESTEKLERİNİZİ VE ETKİNLİĞİMİZİN KEYİFLİ GEÇMESİ İÇİN YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM.KATILMAK İSTEYEN ARKADAŞLARIMIZ ,BANA YORUMLARLA YADA MESAJLA ULAŞIRSANIZ GELİP ALIRIM.BENİ DESTEKLEYECEK VE KATILACAK TÜM ARKADAŞLARIMA ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLERİMİ YOLLUYORUM.
DUYANLAR DUYMAYANLARA HABER VERSİN :)))
GÜLLER SİZLER İÇİN LÜTFEN KABUL EDİN.

HEPİNİZ , HER AN GÜZELLİKLER İÇİNDE OLUN1 yorum:

  1. nesrininatolyesiEkim 03, 2009

    merhaba canım uzun zamandır görüşemedik,nasılsın ben önemli bir rahatsızlık geçirdim halada iyileşemedim 3 gün hastanede yattım,bunun üzerine oğlumu 3,5 ay önce evlendirmiştim,şimdide yeğenimi evlendirdik,dıştan çok akrabalarımız geldi sağolsunlar telaş,hastalık hepsi karıştı,pc başında da uzun süre kalmam dr tarafından yasak ayak bileklerim şişiyor,akşam 2 blogada yeni birşeyler ekledim çıktım,sizleri çok özledim,durumum iyi oldukça sizleri ziyaret etmeye çalışıcam,huzurlu ve sağlıklı hafta sonları geçirmeni diliyorum,görüşmek üzere öpüyorum canım.

    YanıtlaSil

Yorumlarınız ve vakit ayırdığınız için çok teşekkürler.

Blog hesabı olmayan arkadaşlar, ''Yorumlama Biçimi'' kısmından Adı/Url'yi seçip adını-soyadını yazsın. İsimsiz yorumlar yayınlanmayacaktır.

DENİZ KIZI KANAVİÇE YASTIK VE ÇERÇEVESİ

orgucantam.blogspot.com dan sevgilerle Hatice Yazıcı                Deseni büyütmek için ipi iki kat kullanıp , 4 adet  kar...