BÖYLE ŞİRİN GÜZELLİKLER GÖRDÜNÜZMÜ(EYLÜLBAHÇESİ VE OFİS YEMEKLERİNDEN)

*18* ____Sevgili arkadaşımız Eylülbahçesieylulbahcesi hand craft
Bizlerle çok güzel bir çalışmasını paylaşıyor.ben renklere bayıldım ellerine sağlık canım çok güzel olmuşla
r burda olduğun içinde teşekkürler.
Arkadaşlar ,sevgilihttp://eylulbahcesi.blogspot.com/, yapılışı ile detaylı harika bir anltımını da eklemiş blogunda. anlatımı ve diğer güzellikleri keşfetmek için bir uğrayın iyi gelmişiz diyeceksiniz.

*17*____Şimdiki güzel ve çok şirin çalışmanın sahibi sevgili arkadaşım Yıldız
http://ofisyemekleri.blogcu.com/ .Kendisini burda ağırlıyor olmaktan mutluyum. çalışmasının ayrıntıları blogunda.Uğramışken pratik ve çok keyifli sunumları olan lezzetli tatlarıda yakından görme imkanı bulursunuz.
Ne kadar güzeller değilmi. minik şişlerin bir benzerini ANK.da görmüştüm yapımı gerçekten pratik.Yıldız da anlatıyor zaten. Çok teşekkürler arkadaşım.

4 yorum:

 1. bende ekledim canım gelip alabilirsin
  .yapılışını yazmayı unutmuşum.terzi söküğünü dikemez hesabı geri dönüp yazayım

  YanıtlaSil
 2. canım benim nasılsın, etkinligi başarılı bir şekilde yürütüyorsun tebrik ederim. benim işleride eklemişsin çok sagol canım.))
  peceteliklerin kenarlarını sormuşşun hazır kenar biyeleri var onlarla cevirdim daha kolay oluyor(minik zik zak yaparak) kedicigimin ismide FISTIK
  ha bışeyi daha söylemeden edemiyecegim resimlerin üzerinde tarihler var eski makinayı yeni aldım üzerindeki tarih eski sadece ama işlerim yeni bunu hatırlatayım dedim öptüm canım kolay gelsim..
  dikismakinam38

  YanıtlaSil
 3. aranızda olduğum için asıl ben teşekkür ederim...sevgiler

  YanıtlaSil
 4. bütün etkinlik çalışmaları süpewr canım,bütün arkadaşların ellerine sağlık,benim çalşmamı da sayfamdan alabilirsin,sevgiler...www.murelce.blogcu.com

  YanıtlaSil

Yorumlarınız ve vakit ayırdığınız için çok teşekkürler.

Blog hesabı olmayan arkadaşlar, ''Yorumlama Biçimi'' kısmından Adı/Url'yi seçip adını-soyadını yazsın. İsimsiz yorumlar yayınlanmayacaktır.

DENİZ KIZI KANAVİÇE YASTIK VE ÇERÇEVESİ

orgucantam.blogspot.com dan sevgilerle Hatice Yazıcı                Deseni büyütmek için ipi iki kat kullanıp , 4 adet  kar...