BEBEK HURCU (Baby Storage Bag)


Yeni bir hurç daha. Bu seferki de bir minik  kız bebişe gidecek  içindekileri yarına kaldı sebebide  PC de bir sorun çıktı  kendi kendine açıldı kapandı birşeylerin yeniden yüklenmesi gerekiyormuş onları bekledim (bu arada bir patiğin yarısını yaptım o kadar yani:))  )   nihayet halloldu  bende şimdilik hurcu paylaşıyorum inş yarın akşam içindekileri de sizlere sunacağım.
 Minik hanım 4-5 aylık olmuştur sanırım, Ayşe kızımın  üniversiteden bir hocasının bebişi  sağlıkla kullansınlar inş beğenirler:)
 Tüm canlarıma  kucak dolusu sevgiler ve güzel bir hafta diliyorum.

3 yorum:

 1. Eline sağlık canım, minik ceplerle çok kullanışlı olmuş.. Sevgiler:))

  YanıtlaSil
 2. Mutlulukla kullansınlar inşallah canım. Çok güzel olmuş.
  Bu arada Badem'i özledim annesi:) Madem blogun ortağı biraz daha fazla yer almalı diye düşünüyor ve güzel patilerinden öpüyorum, sevgiyle:)

  YanıtlaSil
 3. selmacım teşekkürler tatlım :)

  okuyan,sağol canım benim. demi ama. aslında tüm fotoların çekiminde oluyor ama onun yüzünden çoğunu yeniden çekiyorum :)))) ilk fırsatta yayınlarım:) size ve patilere sevgiler.

  YanıtlaSil

Yorumlarınız ve vakit ayırdığınız için çok teşekkürler.

Blog hesabı olmayan arkadaşlar, ''Yorumlama Biçimi'' kısmından Adı/Url'yi seçip adını-soyadını yazsın. İsimsiz yorumlar yayınlanmayacaktır.

DENİZ KIZI KANAVİÇE YASTIK VE ÇERÇEVESİ

orgucantam.blogspot.com dan sevgilerle Hatice Yazıcı                Deseni büyütmek için ipi iki kat kullanıp , 4 adet  kar...