RENKLİ BATTANİYE ( knitting blankets )

           Bu battaniyeyi öreli 25 yıl oluyor renkli yünlerden kareler halinde haraşo ördüm ve tığla birleştirdim

5 yorum:

 1. Anı buna benzer bir battaniye başlamıştım bende artan yünleri kullanayım diye.Hala başlanmış vaziyette duruyor :) Bitse güzel olacak.Elişleri bana göre değil sanırım,çabuk sıkılıyorum ben.Ellerine sağlık canım.

  YanıtlaSil
 2. bu battaniye modeli rahmetli anneanneciğimi hatırlatır hep bana... çok severim nostaljik bir havası var...
  ellerinize sağlık...
  sevgiler...

  YanıtlaSil
 3. okuyan, yıllar geçsede hep örülen bir model olacaktır bence :)

  YanıtlaSil
 4. ellerine emeklerine saglık hatice hanım ne kadar bir birimize benziyoz blog arkadaşları artan yünleri kazakları söküp yeniden üretmeyi seviyoruz antika gibi battaniye bir anı şu yünden benim hırkam vardı bu yünden oglumun kazagı vardı bakdıkca bunları anarız hep .Bakdıkca güzel günleri an . Bende şimdi başladım giyilmedik kazakları topladım birazını sökdüm battaniye örüyom kimbilir ne zaman biter

  YanıtlaSil
 5. yöresel yemek,canım doğru söylüyorsun:). Ben de pek çok işi bir arada götürüyorum işte benim de elimde var bir battaniye:))

  YanıtlaSil

Yorumlarınız ve vakit ayırdığınız için çok teşekkürler.

Blog hesabı olmayan arkadaşlar, ''Yorumlama Biçimi'' kısmından Adı/Url'yi seçip adını-soyadını yazsın. İsimsiz yorumlar yayınlanmayacaktır.

DENİZ KIZI KANAVİÇE YASTIK VE ÇERÇEVESİ

orgucantam.blogspot.com dan sevgilerle Hatice Yazıcı                Deseni büyütmek için ipi iki kat kullanıp , 4 adet  kar...