Öne Çıkan Yayın

MERHABA , BUNDAN SONRA...

orgucantam.blogspot.com dan sevgilerle Canlar. Oldukça uzun bir zaman oldu bloguma yazmayalı,şu an oldukça değişik bir duygu kaplad...

MUTLU OLALIM


 
Takdir edilecek çok güzel çalışmalara ve çabalara imza atan gönüllü arkadaşlarımı kutluyorum.Ben onkoloji çocuk bölümünde ki çalışmalarına bizzat katılıp  gördüğüm için   elimden geldiğince maddi manevi her daim yanlarındayım.
İzmir'li gönüllü arkadaşlarımızın çabalarına destek olmak ister misiniz? 
İletişim adresleri ve tlf. noları bildirinin altın da yer alıyor.

Sevgili Canlar hepinize kucak dolusu sevgiler. Güzellikler için de olmanız dileğiyle.

6 yorum:

 1. Sevgiyle, gönülle yapılan her şeyin değeri ölçülemez. Gönüllülerimize yürekten sevgilerimi gönderiyorum. Keşke günlük ve sürekli ihtiyaçlarımızı sosyal devlet karşılaşmış olsa. Gönüllü insanlarımızın katkılarıyla bu ülke daha güzel olurdu. Allah herkese şifa versin.
  Selam ve dualarımla...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Benim de düşüncem ayni gonullulerin tek isi o guzelliklerle sadece guzel vakit gecirmek olmalı.maalesef ülkemizde herkes kendi tagiyla kavrulacak hale geldi sanki halki olmayan sadece her alanda yonetenlerin yasadigi bir yer gibi tuhaf bir durum.
   Umarım bir gun fark ederler.

   Sil
 2. Onkoloji hastalarına özellikle çocuklara destek özellikle moral desteği çok önemli.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Cok doğru nasil özveriyle calisiyor ve kendi ozel zamanlarini yavrulara ayiriyorlar sahit oldum.uzaktan gelen ebebeynleri de ayni sevgiyle kusatiyorlar tuttuklari altin olsun ins.

   Sil
 3. Hemen paylaşalım 🤗

  YanıtlaSil

Uğradığınız ve vakit ayırdığınız için çok teşekkürler.